Kwiaty i znicze na grobie Patrona 2022 Roku

W sobotę 22 stycznia 2022r. dokładnie w 100 rocznicę Urodzin Prof. Kazimierza Bisztygi – Patrona 2022 Roku w SEP kwiaty i znicze na grobie Profesora złożyli przedstawiciele Oddziału Krakowskiego SEP, władza wydziału „Elektrycznego” AGH oraz córka Profesora – Barbara Bisztyga.

Data publikacji: sobota, 22 stycznia 2022

Wzruszającym Spotkaniem wspomnieniowym na Cmentarzu Salwatorskim zainaugurowano Obchody Patrona Roku 2022, których główna część zaplanowana została na czerwiec br.

Jan Strzałka, Zdj. Władysław Łoziak