V Edycja Krakowskich Dni Elektryka

Studenckie Koło SEP przy Politechnice Krakowskiej oraz przy Akademii Górniczo-Hutniczej serdecznie zapraszają na V Edycję Krakowskich Dni Elektryka!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11.10.2024 r. na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej oraz Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Data publikacji: czwartek, 3 października 2024

V Edycja Krakowskich Dni Elektryka

Temat przewodni wydarzenia to: "Elektroenergetyka - perspektywy i zagrożenia".

Podczas Krakowskich Dni Elektryka można wziąć udział w prelekcjach, quizach, targach firm, targach organizacji studenckich oraz szkoleniach.

Opcja zakwaterowania dla delegatów z innych Kół SEP:

• Opcja A (podstawowa) - nocleg czwartek-sobota (2 noce) - 250,00 zł netto od osoby.
  • Opcja B - nocleg środa-sobota (3 noce); dodatkowy koszt 80 złotych netto od osoby.
  • Opcja C - nocleg czwartek-niedziela (3 noce); dodatkowy koszt 160 złotych netto od osoby.
  • Opcja D - nocleg środa-niedziela (4 noce); dodatkowy koszt 160 złotych netto od osoby.

Delegatów bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza najpóźniej do 05.10.2024 r.

Link do wydarzenia na fb:

Do zobaczenia!