Aktualności i wydarzenia - archiwum r. 2015

22.10.2015 Kraków

IV Krajowa Konferencja Naukowo-Techniczna

Organizatorem konferencji Inżynieria Elektryczna w Budownictwie był O/Kr. SEP, Centralne Kolegium Sekcji Instalacji i Urządzeń Elektrycznych SEP, Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej oraz Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

konferencja2015

10.06.2015 Kraków

Obchody MDE

W Politechnice Krakowskiej zorganizowane zostało Uroczyste Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Elektryki 2015

16-24.05.2015 Czarnogóra Albania

Wycieczka techniczno-turystyczna

Odbyła się kolejna 17-sta zagraniczna wycieczka Oddziału Krakowskiego SEP. Tym razem celem podróży były Bałkany.

27-28.02.2015 Kluszkowce

Zawody narciarskie

Oddział Krakowski SEP zorganizował w Ośrodku Czorsztyn-ski imprezę, której celem było rozegranie zawodów narciarskich w randze "Mistrzostw Polski Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Narciarstwie Alpejskim" oraz Seminarium n/t Rola Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. w sytuacji blackout'u.

23.01.2015 Kraków

Spotkanie Noworoczne

W Domu Kultury Kolejarza przy ul. Św. Filipa w Krakowie odbyło się tradycyjne, organizowane od lat 70-tych Noworoczne Spotkanie Aktywu Oddziału Krakowskiego SEP z Członkami Wspierającymi Oddziału. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz Miasta Krakowa.